PROGRAMY PRO ŠKOLNÍ A JINÉ DĚTSKÉ SKUPINY 

Spisovatelem v Podyjí – program zaměřený na český jazyk (hrátky se slovy), pozorování přírody, současnost i historii Podyjí, hry. Výchozí bod je Znojmo. Pro 4.–9. třídu ZŠ, délka 4–6 vyučovacích hodin.

Do Podyjí smyslů plně – zažít přírodu všemi smysly, prožít ji plnými doušky a něco se o ní zároveň naučit. Tzn. smysluplné učení s využitím všech smyslů. Pro všechny ročníky ZŠ a SŠ a věkově smíšené skupiny, délka 4–6 vyučovacích hodin, kdekoli v Podyjí (výchozí bod a trasa dle domluvy).

Neškola – adaptační den pro začátek nového školního roku. Vycházka do Podyjí, povídání o přírodě a hlavně hry a aktivity zaměřené na stmelení třídního kolektivu, budování důvěry, případně na seznámení nových tříd. Školní den strávený v přírodě je ideálním přechodem z prázdninového režimu do toho školního. Pro všechny ročníky ZŠ a SŠ (program je uzpůsobený věku).

 

Naplánovat si školní výlet do Podyjí nemusí nutně znamenat nudný pochoďák, kdy největším zážitkem je chleba s řízkem od maminky snězený na trávníku. Venku se můžete i učit. Zábavně, hravě a zážitkově. Kde jinde se učit o přírodě než právě v ní? Vyzkoušejme to spolu! 

DSC06959a


Spojení se skutečným světem přináší pocit smysluplnosti učení. Kontakt s přírodou zlepšuje pozornost a soustředění. Učení venku zvedá spokojenost a náladu dětí i učitelů. (www.ucimesevenku.cz)

Cena programu: Účastnický poplatek je 150 Kč/žák a platí pro skupinu minimálně 15  žáků.  Pedagogický doprovod neplatí nic, ale zodpovídá za bezpečnost žáků. V ceně jsou zahrnuty pracovní listy a další pomůcky i doprava průvodce.

Ideální počet účastníků je do 30, tj. jedna třída.

Potřebujete víc informací? Ozvěte se mi. Budu se těšit.